فروش خودرو جک

جک اس ۳ اتوماتیک

جک اس ۳ اتوماتیک

jac s3 – جک S3  رگه های از طراحی خودرو های کراس اور هیوندایی را در خود دارد. البته نمی توان به این روش کپی گفت چون اینگونه طراحی ها با الهام گیری از یک خودرو و یا یک سبک طراحی تقریبا در تمام خودروسازان رواج دارد .

جک اس 5 دنده ای

جک اس ۵ دنده ای

جک اس ۵ / Jac S5 شاسی بلند کامپکت ( کراس اوور ) تک دیفرانسیل شرکت جی ای سی می باشد. این خودرو به دلیل شباهت زیاد با هیوندای توسان نسل ۲ در نمای جلو و محصولات آئودی در نمای عقب، طرفداران زیادی پیدا کرده است. چری تیگو ۵، هاوال h2 و بی وای دی اس ۶ رقبای اصلی اس ۵ هستند.

جک جی 5 1800 اتوماتیک

جک جی ۵ ۱۸۰۰ اتوماتیک

چینی ها برای اینکه بتوانند در بازارهای مختلف موفق باشند از خودروسازان معتبر دنیا کمک می گیرند. شرکت JAC نیز از این قائده مستثنی نبوده خودروسازی که در ساخت موتورهای پر توان و البته کم مصرف تبحر خاصی دارد.

جک جی 3 توجوی هاچبک

جک جی ۳ توجوی هاچبک

جک در سال ۲۰۱۱ توجوی – Tojoy را با تبلیغات بسیار پر سر و صدا به برزیل برد تا اولین کارخانه چینی باشد که در این کشور محصولی را به بازار عرضه می کند. فروش این مدل با امکانات بیشتر و قیمتی معادل ۲۲۰۰۰ دلار آمریکا با استقبال خوبی در برزیل روبرو شد.

جک جی 4 اتوماتیک

جک جی ۴ اتوماتیک

جک جی ۴ ( j4 ) ، پنجمین محصول شرکت خودروسازی جی اس سی(jac) چین در ایران است. jac j4 قرار است جای خالی برادر بزرگتر خود، جک جی۵ را در بازار ایران پر کند. j4 در جریان نمایشگاه گوانگژوی سال ۲۰۱۲ در چین رونمایی شد.